Index  •  FAQ  •  Szukaj  

Teraz jest 22 paź 2018, o 19:35

Problem z wyświetlaczem 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z wyświetlaczem
PostNapisane: 15 paź 2012, o 18:29 
User

Telefon: e52
Firmware: 054.003
Operator: play
Witam,

Mam problem z moją Nokią e52. Otóż telefon teoretycznie dziala, ale nie świeci się w nim wyświetlacz, tzn. mogę "w ciemno" zadzwonić, odebrać rozmowę, wlaczyc i wylaczyc telefon tylko niczego nie widac. Problem jest w tym, że zależy mi bardzo na kontaktach zapisanych w pamięci telefonu, a po polączeniu z nokia suite program kopiuje jedynie kontakty zapisane na karcie sim. Czy można w tym programie uzyskać dostęp do kontaktów z telefonu? Albo może macie inny pomysl? Wielkie dzieki z gory.

Pozdrawiam

Tytuł: Re: Problem z wyświetlaczem
PostNapisane: 4 gru 2012, o 06:41 
User

Telefon: Nokia E7
Firmware: 111.040.1511
Operator: Plus
A jak odwrócisz telefon pod swiatło to coś widać czy jest czarne?

PostNapisane: 8 mar 2015, o 23:15 
User

Telefon: E51
Firmware: 410.34.001
Operator: T-mobile
Wirtam, mam podobny problem ja autor posta. W nocy wyłączyłme budzik i całkowicie telefon. Rano próbując go włączyć chyba coś dodatkowo przytrzymałem i się uruchomił ale ekran się wogóle nie swieci, jest wygaszony, i poki jest jasno wszystko moge robić, wchodzic w menu, aplikacje, dzwonic, pisac smsy ale jak juz jest półmrok to nic nie widać. Czy poszła mi jakaś wiązka/diodka nie wiadomo co odpowiadajaca za to ze ekranik świeci, czy wdupiłem niechcacy jakieś wygaszenie (tryb "złodziej" albo "policjant na nocce")? Pomocy, nowy telefon, mam go od wrzesnia, nówka z singapuru, choć made in finland.

PostNapisane: 8 mar 2015, o 23:16 
User

Telefon: E51
Firmware: 410.34.001
Operator: T-mobile
Witam, mam podobny problem ja autor posta. W nocy wyłączyłme budzik i całkowicie telefon. Rano próbując go włączyć chyba coś dodatkowo przytrzymałem i się uruchomił ale ekran się wogóle nie swieci, jest wygaszony, i poki jest jasno wszystko moge robić, wchodzic w menu, aplikacje, dzwonic, pisac smsy ale jak juz jest półmrok to nic nie widać. Czy poszła mi jakaś wiązka/diodka nie wiadomo co odpowiadajaca za to ze ekranik świeci, czy wdupiłem niechcacy jakieś wygaszenie (tryb "złodziej" albo "policjant na nocce")? Pomocy, nowy telefon, mam go od wrzesnia, nówka z singapuru, choć made in finland.