Index  •  FAQ  •  Szukaj  

Teraz jest 28 lis 2014, o 23:36

Pamięć telefonu - nokia e52 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pamięć telefonu - nokia e52
PostNapisane: 2 lut 2012, o 20:53 
User

Telefon: e52
Operator: a
Witam wszystkich!
Mam pewien problem z moją e52. Otóż wgrałem sobie na telefon trochę gier i aplikacji. Na początku instalowałem je na pamięci telefonu. Miałem w sumie 33 mb wolnej pamięci. Po zainstalowaniu pamięci było około 15 mb lecz z czasem odinstalowałem je i miałem tylko 27 mb. Następnie zacząłem instalować gry i aplikacje na karcie pamięci. Wszystko ładnie pięknie, lecz po zainstalowaniu kilku aplikacji spostrzegłem, że na mojej pamięci telefonu zostało tylko 8 mb pamięci. Czy może mi ktoś powiedzieć co jest tego przyczyną? Dodam że sprawdzając w menadżerze aplikacji Wszystkie aplikacje zainstalowane przeze mnie są na karcie pamięci. Programem X-Plore także nie znalazłem żadnych niepotrzebnych plików. Muzyka i wszystkie zdjęcia są na karcie pamięci. Co zrobić aby odzyskać moją pamieć telefonu i jak zapobiegać jej dalszemu zaśmiecaniu.

Ps. Jestem tu pierwszy raz i nie wiem czy wybrałem dobry dział. Jeśli nie to przepraszam.

Z góry dziękuję i z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam.

Ps.2 Na jakieś stronie mogę wyrobić sobie certyfikat? Na OPDA czy jakoś tak czekam już prawie miesiąc i dupa ;/

Tytuł: Re: Pamięć telefonu - nokia e52
PostNapisane: 2 lut 2012, o 21:04 
User

Telefon: Nokia E52
Firmware: 091.003
Operator: Plus
spróbuj wyczyścić jakimś programem typu x-cleaner, powinno się zwolnić trochę miejsca, aplikacje pomimo, że są na karcie mogą korzystać z pamięci telefonu, jeśli brakuje Ci miejsca usuń te z których nie korzystasz, ostatecznie zostaje.... "format"

do pkt2, certyfikatów nie wyrabia się już od wieków, teraz są inne metody np. viewtopic.php?f=79&t=2159

Tytuł: Re: Pamięć telefonu - nokia e52
PostNapisane: 4 lut 2012, o 12:47 
User

Telefon: e52
Operator: a
Ok dzięki za pomoc.
Do zamknięcia.