Index  •  FAQ  •  Szukaj  

Teraz jest 16 paź 2018, o 11:48

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Ktora e52 jest oryginalna? 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ktora e52 jest oryginalna?
PostNapisane: 27 paź 2012, o 19:26 
User

Telefon: wkrotce nokia e52 xd
Firmware: jeszcze nie wiem :D
Operator: Orange
krystek0802 napisał(a):
Na tej fotce czarny nie jest nawet czarny ;) Osobiście miałem już ok 100 nokii E52 i nie spotkałem się z oryginałem w całej czarnej obudowie zamienniki owszem są.

100 nokii e52?:D niezle xd

W takim razie dzieki za odpowiedzi, teraz juz wiem, ze cala czarna nie jest oryginalna.
A teraz pytanie, czy w ogole jest jeszcze mozliwe dostanie e52 nowej, nieuzywanej i oczywiscie oryginalnej? Wiem, ze sie powtarzam, ale chodzi mi na obecna chwile, bo jedni pisza, ze juz niemozliwe inni, ze tak, sam przegladam to allegro i niektorzy pisza, nowa, nieuzywana, nieotwierana kupiona w kwietniu 2012...troche nie chce mi sie wierzyc w takie cos, ze pol roku nie otwieral, tylko telefon sobie lezal, troche dziwne...tak samo widze niektorzy daja ceny za oryginalne nokie e52 po 1200zl, a drugi pisze, ze oryginalna z orange, nowa za 500zl(i nie mowie tutaj o tych z hong kongu, bo tamte to jeszcze inna kwestia)...ja juz sam nie wiem...
Moze ktos z forum ma na sprzedaz nowa e52?:D

PostNapisane: 28 paź 2012, o 17:26 
User

Telefon: e52
Firmware: v81 by sieman0
Operator: orange
Caly czas mozna kupic nowa e52 zarowno na allegro jak i w normalnych sklepach.

PostNapisane: 21 lut 2014, o 22:14 
User

Telefon: 101
Firmware: v 07.20
Operator: play
Witam wszystkich na forum.
W 2011 roku na wiosnę zakupiłem nokie e52, która dzielnie się sprawowała do listopada ubiegłego roku. Telefon zniszczyłem na własne życzenie, gdyż często nie był szanowany jak na to zasługuje ;) Zamierzam ponownie zakupić ten telefon i żaden inny nie wchodzi w grę.
Na allegro są nowe ale nie jestem pewny czy autentyczne jest to co użytkownik pisze na tej aukcji http://allegro.pl/rarytas-nowa-nokia-e5 ... 50182.html Pytam się, bo mam nadzieje, że może ktoś coś wie na ten temat a nie chcę zakupić bubla.

PostNapisane: 1 cze 2015, o 11:11 
User

Telefon: e52
Firmware: 091.003
Operator: orange
Chciałem ostatnio kupić jakąś używaną, zapomnianą e52 na allegro, ale jest tam takie zatrzęsienie podróbek, że strach się na coś zdecydować.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2