Index  •  FAQ  •  Szukaj  

Teraz jest 17 lis 2018, o 07:38

DOBRY ZASIĘG 3G nokia E ...... który numer ??? POMOCY. 
Autor Wiadomość
 Tytuł: DOBRY ZASIĘG 3G nokia E ...... który numer ??? POMOCY.
PostNapisane: 7 cze 2014, o 10:45 
User

Telefon: nokiac3
Firmware: rm-640
Operator: play
Witam,

Bardzo proszę was o poradę. Jestem osobą która kompletnie nie zna się na telefonach, skazaną na salony i serwisy komórkowe gdzie nie zawsze mowia prawde ;). Spędziłam ostatnio kilka godzin w necie szukając telefonu nokii który by mi się podobał jak i po forach szukałam opinii o dobrym zasięgu -padło kilka razy hasło nokia E i różne jej numery. Więc tak trafiłam tutaj bo modele m.in. E52 bardzo mi sie spodobały. To na czym zależy mi najbardziej to dobry zasięg taki który połączy mnie z jednego końca świata na drugi. Ew. od czasu do czasu posłuchac mp3 .... i to wszystko. Wymaganie mam tylko jedno DOBRY ZASIĘG , DOBRA I SOLIDNA ANTENA umieszczona najlepiej w środku w telefonie w górnej jego części (czytalam ze tak najlepiej dla zlapania lepszego zasiegu bo niektore modele maja antene na dole i moze to stanowic utrudnienie...) Nie potrzebuje korzystac z internetu i innych opcji, od tego mam laptopa.
Obecnie mam nokie c3 01(ktora denerwuje mnie dotykowym ekranem i ogolnie starzeje sie juz) w sieci play i zasieg jest fatalny. Planuje rowneiz zmienic operatora z play na t-mobile. Czy ktos moglby mi szczerze doradzic jaki telefon i jaka siec w parze powinny dac najlepsze rezultaty ? Chcialabym kupic nokie o prostym wyglądzie i zadne z tych bardziej skomplikowanych nowych suma jaka chce przeznaczyc na telefon to 300/350 zł max.

Moze ktos opisac swoja doswiadczenia ?licza sie dla mnie opinie pozsytywne jak i negatywne :)
W jakiej sieci i jakie komorki macie , korzystacie duzo z 3G ? Jak dziala w danym zestawieniu ?

Pozdrawiam
J.

Tytuł: Re: DOBRY ZASIĘG 3G nokia E ...... który numer ??? POMOCY.
PostNapisane: 25 kwi 2016, o 17:26 
User

Telefon: Nokia C2
Firmware: 10.50
Operator: Plus
W T-Mobile jest najlepszy zasięg zdecydowanie

http://skupserwis.pl - najlepsze telefony w najlepszych cenach