Index  •  FAQ  •  Szukaj  

Teraz jest 23 cze 2018, o 07:03

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Nokia E52 - godny następca E51? Recenzja z dogłębną analizą. 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nokia E51
PostNapisane: 11 sty 2012, o 18:13 
User

Telefon: Nokia E51
Firmware: RM-244
Operator: ORANGE
Witam,
mam problem.
Gdy przychodzi mi dłuższa wiadomość to zostaje przerwana w połowie i po niej nagle pojawia się tekst z poprzedniej urwanej wiadomości. Dzieje się tak już od tygodnia. Co mam zrobić? Próbowałam już zresetować ustawienia fabryczne.

Tytuł: Re: Nokia E52 - godny następca E51? Recenzja z dogłębną anal
PostNapisane: 11 sty 2012, o 18:38 
User

Telefon: E72
Firmware: 091.004 hacked
Operator: PLAY
też tak miałem, kazałem wysyłać po dwa razy te same wiadomości haha Wgranie softa załatwi sprawę.

PostNapisane: 14 lut 2014, o 12:10 
User

Telefon: E52
Firmware: ujtdrse
Operator: trggtr
YEAH

PostNapisane: 6 cze 2014, o 12:35 
User

Telefon: nokiac3
Firmware: rm-640
Operator: play
POOOMOCYYY
Tych telefonow i opinii jest masa. Kazdy ma swoje plusy i minusy, jestem osoba ktora kompeltnie nie zna sie na telefonach ale potrzebuje jednej najwazniejszej rzeczy - dobrego zasiegu 3g z jednego konca siwata na drugi. Obecnie mam nokie c3-01 ale ze starosci chyba sie juz psuje. Zasieg szwankuje ale prawdopodobnie wina tez play. Planuje zmienic rowniez siec na lepsza ale wiem ze to niewystarczy. Szukam dobrego klasycznego niedrogiego (do 300 zl) telefonu z dobra antena i najlepiej zamieszczona na GORZE TELEFONU. Czy polecalibyscie ktorys z tych modeli wyzej , lub jakas inna nokie ktora bedzie solidnie zbudowana (a zwlaszcza jej antena bedzie solidna) ? Interesuje mnie nokia E ale nie wiem jaki numer jesczze :) Prosze o porade !!!!!!!!! A moze ktos by wiedzial jaki telefon i jaka siec w komplecie razem dadza mi najlepszy zasieg. Play i orange na pewno odpadaja. Zastanawiam sie na t-mobile.
Jestem juz zmeczona chodzeniem po serwisach gdzie pomimo tego ze mowilam iz nie interesuja mnie supernowe zabawki , ktore psuja sie po dwoch latach zeby kroic na ludziach kase to wciskaja mi wszedzie nokie 515 a wiadomo ze to shit troche.

PostNapisane: 1 cze 2015, o 11:08 
User

Telefon: e52
Firmware: 091.003
Operator: orange
To według mnie ostatni porządny, klasyczny telefon jaki wydała nokia. mam go do dzisiaj jako drugi telefon i nie wymienię go póki się nie rozpadnie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2