Index  •  FAQ  •  Szukaj  

Teraz jest 16 gru 2018, o 18:25

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Konfiguracja skrzynek pocztowych 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Konfiguracja skrzynek pocztowych
PostNapisane: 12 lis 2010, o 14:05 
User

Telefon: e52
Operator: play
Konfiguracja dla Gmail opisana przez Quantuma się prawdopodobnie zmieniła, bo mi nie działa. Na tej stronie jest poprawna https://mail.google.com/support/bin/ans ... swer=78887

PostNapisane: 18 lis 2010, o 16:17 
User

Telefon: E52
Firmware: 033.002
Operator: Play
Ja podczas konfiguracji poczty próbowałem wysłać maila i nie poszedł, tak jak u kolegów widać ikonę nadawania i nie da się jej wyłączyć, powiedzcie mi czy poradziliście sobie z tym problemem. A tak nawiasem- to witam, jestem tu nowy i od nie dawna posiadam Nokię E 52 i "uczę się jej".

PostNapisane: 18 lis 2010, o 20:41 
User

Telefon: E-52
Firmware: 051.018
Operator: ERA
Już o tym kiedyś coś napisałem. Wejdź na swoje konto pocztowe, następnie rozwiń zakładkę, w której masz wszystkie foldery konta pocztowego (u góry ekranu) i usuń wszystko z folderu "nadane". Po usunięciu wiadomości, ikonka powinna zniknąć.

PostNapisane: 19 lis 2010, o 15:16 
User

Wykasowałem konto pocztowe i w komórce nie posiadam żadnych kont, w folderach wiadomości (otrzymane, do wysłania, nadane itp. nic nie ma) a dalej ta ikona jest aktywna. Gdzieś w logach musi być zapisane. Wyłączenie komórki i wyjęcie baterii też nie pomogło.

PostNapisane: 20 lis 2010, o 17:28 
User

Telefon: E-52
Firmware: 051.018
Operator: ERA
janre napisał(a):
Gdzieś w logach musi być zapisane.

Mało prawdopodobne. Sprawdź dokładnie inne opcje wysyłania, a zwłaszcza MMS.

PostNapisane: 22 lis 2010, o 22:26 
User

sam już nie wiem gdzie szukać, z tymi kontami to też jest pokręcone. Chyba gruntowne czyszczenie telefonu rozwiąże sprawę. Nawet przywróciłem do ustawień fabrycznych i też nic

PostNapisane: 24 lis 2010, o 10:56 
User

witam jestem nowy i telefon dopiero poznaję, niestety nie działa mi w ogóle poczta ani według opisu z pierwszego posta, mam wtedy puste foldery nie ma mowy o wysłaniu niczego wisi tylko ikona wysyłania, sposób z strony Gmaila tez nie działa, także puste foldery a dodatkowo krzyczy że nie może się połączyć i chce ciągle hasła i tak w kółko :?

PostNapisane: 25 lis 2010, o 16:39 
User

w tym poście jest wszystko viewtopic.php?f=77&t=434&view=unread#unread moja uwaga to taka, że miekki format usuwa problemy ze skrzynką oraz ikoną. Trzeba uważać bo kasuje niektóre dane, m.in. kontakty.

PostNapisane: 2 gru 2010, o 14:12 
User

Firmware: na
Operator: Plus
Quantum napisał(a):
2. Poczta gmail.com

1. Wchodzimy do MENU a następnie klikamy Email
2. Klikamy ikonę Nowe konto i Rozpocznij (łączymy się z siecią i czekamy)
3. Wybieramy z listy Gmail
4. Wpisujemy Adres e-mail w takiej formie: nasz_login@gmail (bez .com na końcu), nasze hasło i klikamy OK
5. Wybieramy POP/IMAP
6. Teraz uzupełniamy dane:
w polu Adres e-mail dopisujemy na końcu .com,
w polu Nazwa użytkownika dopisujemy na końcu @gmail.com
w polu Typ skrzynki pocztowej zmieniamy na IMAP4
w polu Serwer poczty przychodzącej wpisujemy imap.gmail.com
w polu Numer portu poczty przychodzącej zmieniamy na 993
w polu Serwer poczty wychodzącej wpisujemy smtp.gmail.com
w polu Numer portu poczty wychodzącej zmieniamy na 465
w obu polach Zabezpieczenia pozostawiamy SSL

po wcisniecu 'OK' w 4 punkcie wraca mi do menu z punktu 2 - co teraz ?

PostNapisane: 2 gru 2010, o 14:55 
User

Mam pocztę na wp, zrobiłem tak jak tu jest opisane i nic nie mogę zrobić ;/ tak jakby nie widział tej poczty. Nie mam ani nowych wiadomosci ani tych odebranych. Tylko biały ekran. Jak daj opcje i połącz to niby się łączy ale zaraz znów wraca do punktu wyjścia

PostNapisane: 3 gru 2010, o 19:48 
User

Firmware: 034.001
Operator: Orange
dyneck miałem to samo, dlatego dodałem konto pocztowe odpalając "kreatora głównego" a nie tego który się włącza sam automatycznie, teraz już jest ok, ale zanim to zrobiłem to trochę nerwów mi zjadło

PostNapisane: 8 gru 2010, o 22:27 
User

Telefon: E52, N97mini
Firmware: v12.0.100
Witam ,

jestem nowy ale mam takie pytanie : czy istnieje możliwośc bym otrzymywał maile na skrzynkę gdy w niej nie jestem natychmiast po tym jak ktoś mi go wyśle(wysyłam je z kompa X i dostaję je na telefonie odrazu) a nie tak jak jest nastawione by skanowano siec co 5min?? czy istnieje możliwośc by tak jakby w tle ciągle moja skrzynka była sprawdzana i w chwili gdy ktoś mi wyśle z kompa maila bym mógł odebrac go natychmiast ?? dam przykład : kumpel ma BlackBerry i otrzymuje maile odrazu mi natomiast ten mail przychodzi z tym 5min opóźnieniem...niby nie tak tragicznie ale jeśli istnieje taka możliwośc by otrzymac natychmiast to proszę o pomoc. Pozdrawiam Mateusz !!!

PostNapisane: 21 sty 2011, o 12:39 
User

RumianM wystarczy byś był cały czas online....wtedy dostaniesz wiadomość prawie natychmiast. Tylko, czy nie szkoda kasy za pobierane dane potrzebne do podtrzymania sesji?

PostNapisane: 24 sty 2011, o 21:17 
User

Telefon: e52
Firmware: 052.003
Operator: era
Witam!
To mój pierwszy post ale mam nadzieję że nie zostanie zignorowany.
Problem polega na tym że na samym początku używania nokii e52 usunąłem konto na gmailu w telefonie.
Teraz próbuje je skonfigurować ale po wejściu w menu - email - utwórz nową skrzynkę pocztową włącza się kreator, po naciśnięciu "rozpocznij" nic się nie dzieje, zaś kolejne naciśnięcie "rozpocznij" wyłącza kreatora. Czy ktoś spotkał się w opisanym problemem??

PostNapisane: 30 sty 2011, o 23:34 
User

Firmware: 052.003
Spotkałem się z następującym problemem - mam pocztę na wp.pl(około 2000 wiadomości) i po skonfigurowaniu skrzynki wszystkie wiadomości(nadawca i nagłówek) pobrały się do telefonu(na ekranie głównym jest błąd licznika bo w moim przypadku ma ograniczenie do 999 wiadomości). Po tej operacji telefon strasznie "zamulił", praktycznie każde wyjście ze skrzynki i powrót do niej powodowało zawieszenie się telefonu i jedynym wyjściem było wyłączenie i ponowne włączenie telefonu. Postanowiłem usunąć z telefonu większość wiadomości i pozostawić ok. 10 najnowszych ale operacja usuwania nie dała żadnego efektu i telefon dalej mulił. Próbowałem też ustawić aby klient pobierał tylko np. 20 wiadomości ale w tym przypadku pobierał najstarsze 20, a nie najnowsze. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Zależy mi na dostępie do poczty z poziomu Nokia Mail ale jeśli ma to tak wyglądać jak dotychczas to będę korzystał z przeglądarki.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona