Największe polskie forum Nokii E52 i E55
http://nokia-e52.pl/

Regulamin działu
http://nokia-e52.pl/viewtopic.php?f=83&t=554
Strona 1 z 1

Autor:  Wodnik Szuwarek [ 29 wrz 2010, o 11:30 ]
Tytuł:  Regulamin działu

1. Ogłoszenie o sprzedaży musi zawierać jasne i precyzyjne określenie sprzedawanej rzeczy – zarówno w tytule, jak i w treści ogłoszenia.

2. Cenę sprzedawanej rzeczy.

3. Ogłoszenie o kupnie musi zawierać określenie rzeczy, jaką zamierzamy kupić – zarówno w tytule, jak i w treści ogłoszenia. Sposób określenia rzeczy, jaką zamierzamy kupić nie musi być kategoryczny.

4. Dopuszczalne jest umieszczanie linków do serwisów ogłoszeniowych pod warunkiem, że w ogłoszeniu lub bezpośrednio pod linkiem do aukcji znajdzie się ostateczna cena przedmiotu. Aukcje (allegro, ebay itp) muszą posiadać ustawioną cenę "KUP TERAZ".

5. Po kupieniu lub sprzedaniu rzeczy należy zamieścić – zarówno w tytule, jak i w treści ogłoszenia – informację o jego nieaktualności.

6. Z forum usuwane są ogłoszenia, które nie spełniają niniejszego regulaminu, zostały oznaczone jako nieaktualne, nie było na nie odpowiedzi przez 20 dni.

7. Interpretacja postanowień regulaminu, jak również rozstrzyganie wszelkich sytuacji spornych będzie dokonywane w oparciu o zasady współżycia społecznego i uczciwości.

8. Złamanie postanowień regulaminu będzie skutkowało zakazem umieszczania ogłoszeń przez 1 miesiąc. Ponowne złamanie postanowień regulaminu będzie skutkowało banem na okres 2 tygodni.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/